Як впливають очікування вчителя на успішність учнів

Більшість батьків, педагогів та психологи схвильовані питанням навчальної мотивації. Для досвідченого педагога, що має достатню кількість знань та практики, це «дійство» є абсолютно доступним. Слід лише вірити у силу такої мотивації та невпинно її застосовувати. Не зайвим буде розібратися, яким інструментом має володіти педагог, щоб захопити дитину навчанням. Освітня платформа «Всеосвіта» пропонує безкоштовний вебінар на тему «Як впливають очікування вчителя на успішність учнів».

Завданням вчителя у школі, в першу чергу, є дати зрозуміти, що кожен з учнів може вчитися добре. Переконати їх у власній цінності та адекватності потенційних здібностей. Адже, реакція вчителя впливає на уявлення учня про себе та на те, якими мають бути ці самі результати його навчання.

Існує кілька методів змусити навіть «середнього» учня повірити в себе. Саме такі методи застосовує на практиці спікер вебінару Олександра Руденко. За освітою педагог та психолог, а в повсякденній практиці — репетитор з математики, методист, консультант з навчання, автор та ведуча тренінгів, майстер-класів з практичної психології та автор кількох книг, що стосуються особистісного розвитку школяра.

Під час зустрічі спікер розповідатиме й про психологічні особливості дітей різного віку, знаючи які можна віднайти ті самі важелі педагогічного впливу. Ви матимете змогу ознайомитися з 5 практичними методиками впливу на успішність учнів, щоб потім застосовувати їх у своїй роботі.

Олександра Руденко готова ділитися з учасниками власним досвідом та підготувала практичні приклади, які наочно демонструють важливість для учня ваших очікувань.

Спікер також готова відповісти на усі запитання щодо навчальної мотивації, що хвилюють учасників вебінару, як під час перегляду, так і після закінчення.

Після перегляду 80 хвилинного вебінару, користувач зможе завантажити матеріали в текстовому форматі або у форматі презентації та пройти тестування для визначення рівня засвоєних знань.

Інформація про успішне проходження тестів заноситься до сертифіката учасника вебінару. Його можна отримати за бажанням, оплативши вартість за допомогою миттєвого платежу або квитанції. Після сплати 49 грн, сертифікат буде доступний в електронному форматі на сторінці вебінару.

Його також можна отримати у подарунок за умови активної співпраці з освітньою платформою. Умови ці ви можете знайти на офіційному сайті платформи.

Для того, щоб поставити запитання Олександрі Руденко, отримати матеріали вебінару у текстовому форматі або сертифікат про участь, необхідно пройти реєстрацію на сайті освітньої платформи. Процедура займає лише декілька хвилин, після чого користувач сайту матиме необмежений доступ до матеріалів «Всеосвіти».

Крім вебінарів, педагогам та батькам стануть доступними велика кількість методичного матеріалу, практичних порад та новин у галузі освіти. Учні ж зможуть взяти участь в дистанційних олімпіадах, які організовує та проводить портал. 27 категорій олімпіад для учнів 1-11 класів, а також тих, хто навчається в ліцеях, коледжах та технікумах за програмою Міністерства освіти та науки України.

Метки:

 
 
 

Нет комментариев

 

Хотите быть первым? Оставьте Ваше мнение!

 

Написать комментарий